Vila Om

Vila yra įsikūrusi miško apsuptyje, ant Ungurio ežero kranto. Aplink sodybą rasite daugybę miško takelių pasivaikščiojimui ir gaivaus, gryno oro pasimėgavimui. Tai puiki vieta mėgstantiems uogauti ar grybauti, kadangi sodybos apylinkėse šių gėrybių yra abstu. Be to, sodyba gali pasiūlyti ir daugybę atpalaiduojančių procedūrų, nuo pirties ar karšto kubilo iki jogos ir kvėpavimo pratimų.

“Vila Om” nepamiršo ir aktyvias pramogas mėgstančių asmenų, čia pasiplaukiojimui ežere rasite valtis, vandens dviračius, o mėgstantiems pasirungti, pasiūlysime su draugais sužaisti krepšinį ar tinklinį. Ungurio ežere gyvena įvairovė žuvų, aplink miškuose laksto stirnos ir kiškiai, o vasarą ant akmenų dažnai išlenda pasišildyti driežai:) kur akis paganyti ras ir gamtos mylėtojai.Sodybą sudaro 4 namų kompleksas – pagrindinis namas, didžioji pirtis, mažoji pirtis ir namas su 2 salėmis Jūsų renginiams. Vienu metu sodyboje gali apsistoti iki 50 asmenų. Salėje telpa iki 70 asmenų, o renginiai lauke laisvai gali priimti iki 200 asmenų. Teritorijoje rasite nuostabų ežero vaizdą bei 4 pavėsines, ugniavietę, lauko židinį ir visą reikalingą įrangą išsikepti sveiko ir skanaus maisto ant žarijų.

“Vila Om” organizuos ir savo svečiams siūlys įvairius užsiėmimus, todėl rekomenduojame mus sekti, kad nepraleistumėte šių nuostabių akimirkų kartu!

Iki susitikimo!

Kainoraštis

Patalpa Penktadienis, šeštadienis ir švenčių dienos Pirmadienis-ketvirtadienis ir sekmadienis Pastabos
Pagrindinis namas nuo 30 EUR / žmogui nuo 20 EUR / žmogui į kainą įskaičiuota kambariai su patalyne.
Minimali suma 400 EUR
Didžioji pirtis nuo 20 EUR / žmogui nuo 17 EUR / žmogui į kainą įskaičiuota pirties iškūrenimas, salė, kambariai su patalyne.
Minimali suma 250 EUR
Mažoji pirtis nuo 20 EUR / žmogui nuo 16 EUR / žmogui į kainą įskaičiuota pirties iškūrenimas, salė, kambariai su patalyne.
Minimali suma 200 EUR
Kubilas 65 EUR 65 EUR į kainą įskaičiuota kubilas ir kubilo iškūrenimas
Visa sodyba 1700 EUR su papildomu salių pastatu 1600 EUR be salių pastato 1000 EUR iki 60 asmenų, papildomi asmenys apmokestinami
Pobuvių salė Pirma valanda 60 EUR, toliau 30 EUR / val.
1 diena 300 EUR (nuo 14 val. iki 12 val.)
Pavėsinė 150 EUR 90 EUR iki 10 žmonių, virš taikomas papildomas mokestis 15 EUR žmogui. Pasiūlymas galioja norintiems pabūti gamtoje ar paminėti šventę didelėje pavėsinėje. Be nakvynės.
Vieta ežero pakrantėje 15 EUR / žmogui 10 EUR / žmogui Pasiūlymas skirtas norintiems ramiai praleisti laiką gamtoje, paplaukioti ežere ar pasikaitinti saulutėje. Be nakvynės.

Rezervacijos pildymas

Norėdami rezervuoti jums tinkantį laiką ir datą , užpildykite žemiau esančią formą ir mes susisieksime su jumis.

Kontaktai

Paungurių kaimas,

Trakų rajonas

Darbo laikas

Pirmadienis – Penktadienis

09:00 – 18:00

Šeštadienis

09:00 – 18:00

Sekmadienis

10:00 – 16:00